Co vám nabízím.

 

Základem všeho je informace. V oblasti zdraví to platí dvojnásob.

 

Mým cílem je především zprostředkovat vám dostatek seriózních informací o tom, jak vaše tělo pracuje a v jakém režimu. K tomu slouží měření tělesných hodnot, na základě kterého vás mohu upozornit na možná rizika, eventuelně chyby ve vaší životosprávě.

Pak je na každém z vás, jak se k tomu postavíte a co s těmi informacemi dále uděláte. Pokud se rozhodnete problémy řešit, můžete využít následující služby.

Oblast prevence

 • Poradenství v oblasti detoxikace (vnitřní očisty) těla.
 • Poradenství v oblasti péče o pleť a pokožku

Oblast výživy a regenerace organismu:

 • Osobní  výživová analýza/konzultace.Zdarma!!!
 • Programy pro snížení/zvýšení hmotnosti.
 • Komplexní výživa organismu.
 • Detoxikace (vnitřní očista) organismu.
 • Snížení procenta rizikového tělesného tuku.
 • Posílení svalové hmoty.
 • Sestavení jídelníčku.Zdarma!!!
 • dle vaší osobní potřeby

Jak to probíhá:

 1. Základem je buď Wellness test, t.j. test fyzické kondice v poradně, nebo základní tělesné míry (výška, váha, věk a pohlavi) sdělené zájemcem v dotazníku. Klientům v poradně měřím cca 25 vnitřních hodnot těla na japonském analyzátoru. Jsou to např.  procento vody v těle, hmotnost a kvalita kostí, kvalita svalů, metabolický věk, který ukáže, jak jste staří uvnitř, bazální metabolismus, procento viscerálního (útrobního) tuku a další. Klient obdrží test písemně, spolu s ústním vysvětlením jednotlivých hodnot a základním doporučením k zlepšení stavu.Klientům ,kteří  mě osloví přez dotazník vypracuji zdarma Analýzu stavby těla ,kterou posílám v e-mailu a vše podrobně vysvětlím po telefonu a nebo přez skype.Kozultace je zdarma.
 2. Osobní konzultace s výživovým terapeutem na základě wellness testu. Zjišťuji vaše problémy, jaký máte pitný režim a stravovací návyky. Konzultaci je možno uskutečnit i mimo poradnu, např. telefon nebo přes Skype. Konzultace je vždy důvěrná, její obsah  sděluji pouze na přání klienta. Její výsledek sděluji klientovi ústně, písemnou formu zakládám do karty klienta a slouží mi jako podklad k další péči.
 3. Pokud máte zájem své problémy řešit, seznámím vás s možnými způsoby jejich řešení. Společně pak vybereme nejvhodnější program

Délka programu je stanovena orientačně a řídí se rychlostí , s jakou si  dokážete osvojit nové návyky v péči o sebe a své tělo. Po celou dobu trvání programu máte zdarma  podporu na telefonu, přes e-mail, Skype .

Více informací o programu,články o výživě, a spoustu dalších informací naleznete zde:www.katalog-pro-klienty.webnode.cz